NAŠE PRÁCE PRO HOROMĚŘICE

Nezávislí kandidáti za Naše Horoměřice se prací v zastupitelstvu dlouhodobě snaží ovlivňovat život v Horoměřicích k lepšímu. V roce 2014 jsme ve volbách získali 34 % hlasů, což byl druhý nejlepší výsledek za vítěznou ODS. Její zástupci ale raději sáhli po třetím v pořadí, TOP 09 v čele s panem Vondrou, abychom jim do jejich rozjednaných věcí nemluvili.

Volby v roce 2018 sdružení Naše Horoměřice vyhrálo. Volební výsledek Našich Horoměřic a STAN ukázal, že dvě třetiny voličů - občanů Horoměřic si přejí změnu ve vedení radnice, a tedy i způsobu, jak je naše obec spravována a kam se ubírá.

Jak jsme v tomto volebním období pracovali se můžete dočíst na tomto webu, v Horoměřickém zpravodaji a na našem Facebooku.

Pan zastupitel Kášek na nás ve svém článku v minulém Zpravodaji nenechal nit suchou. Nechceme vám kazit advent a odpovídat mu v podobném stylu. Házení špíny je nedůstojné a lidi, co byli u voleb, si nezaslouží něco takového sledovat.
Šli jsme na radnici proto, abychom přispěli k řešení problémů Horoměřic. Více než minulost nás zajímá budoucnost. A...

Na posledním Zastupitelstvu vystoupil náš člen A. Čacký s žádostí, aby v budoucnu byly součástí zápisů z jednání zastupitelstva přílohy k projednávaným tématům. Bez nich totiž často není jasné, o čem se vlastně jednalo, takže jde o zcela legitimní a smysluplný požadavek. Pan Čacký při tom poukázal na svůj návrh z předchozího zastupitelstva k volbě...

Když jsme odcházeli na první zasedání nově zvoleného zastupitelstva Horoměřic, nedělali jsme si iluze, že by se dosavadní tandem ODS-TOP 09 ohlížel na názor třetiny voličů naší obce, kteří nás do zastupitelstva poslali. Výsledky hlasování do obecní rady, která Horoměřice řídí, to potvrdily: nebyl zvolen ani jeden z nás, takže budeme v opozici.

V podzimních komunálních volbách do zastupitelstva naší obce získalo sdružení nezávislých kandidátů Naše Horoměřice 6 míst v zastupitelstvu, Demokratické sdružení Horoměřice 1 mandát o ODS těsnou většinu osmi mandátů. Jinými slovy, vítěznou ODS volilo 47 % občanů Horoměřic, zatímco 53 % si na obecním úřadu přálo změnu. Domníváme se, že to je...